Chopin Theatre  zaprasza w niedzielę, 8 października, na spektakl „Ja Jestem Joanna S” połączony ze spacerem po historycznej polskiej dzielnicy.

Piosenki Marleny Dietrich i Agnieszki Osieckiej przeplatane opowieściami z życia niegrzecznej, szalonej emigrantki. Kawałek dobrego teatru, najpiękniejsza muzyka gitarowa i mnóstwo miłości w spektaklu „Ja Jestem Joanna S”.
 
Przy okazji spektaklu „Ja jestem Joanna” Alchemy of Love zapraszamy również do spaceru po otaczającej teatr historycznej polskiej dzielnicy znanej kiedyś jako „Polish Broadway”.  

Szlak prowadzi od Teatru Chopina do Polskiego Muzeum, dawnych siedzib wielkich polonijnych instytucji, wspaniałych polskich kościołów, aż po Domu Paderewskiego.
 
Wicker Park to obecnie najbardziej atrakcyjna dzielnica w Chicago, pełna restauracji, butików, galerii i innych ciekawych miejsc. Parking jest w niedzielę bezpłatny, a pogoda ciągle przychylna.
 
Kolejne Zaduszki Jazzowe juz 6 listopada a w tydzien potem “Kamień na kamieniu” – fantastyczny monodram w wykonaniu Andrzeja Roga oparty na bestsellerze W. Myśliwskiego.

Więcej o wystęoach Joanny Staneckiej w Chicago: Joanna Stanecka i Zbyszek Krebs: dwoje artystów i dwa niezwykłe koncerty w Chicago

Niedziela, 10/08/23 @ 3p
Bilety $40/25 – Rsvp here
Reception follows
Free street parking on Sunday.

Materiał organizatorów